Vzdělávání a informace

Představení projektu Co se stalo Co se chystá Z tisku Praxe a stáže Zahraniční pracovníci

Firma CANPACK hledá české dopravce pro spolupráci.

„Výrobce obalů utrácí miliony za logistiku. Zkontrolujte, zda z toho můžete těžit i vy“

CANPACK Group je společnost, která se již 30 let zabývá kovovými obaly. Během tohoto období se stala předním výrobcem v nápojovém obalovém průmyslu ve střední a východní Evropě a neustále posiluje své postavení na trhu v západní Evropě, Asii, Africe a Jižní Americe.

Dynamický růst vede ke zvyšující se potřebě přepravních a logistických služeb, zejména u velkého objemu dodávek hotových výrobků našim zákazníkům.
Roční výdaje na logistiku dosahují desítky milionů EUR. Našimi hlavními zákazníky v Evropě jsou světové značky výrobců piva a nealkoholických nápojů, kterým dodáváme hliníkové plechovky a snadno otevíratelné uzávěry, skleněné láhve a uzávěry korunek. Dále jsme dodavatelem ocelových a hliníkových obalů pro potravinářský a chemický průmysl.

Po instalaci prvních dvou výrobních linek na hliníkové plechovky v Nizozemsku v loňském roce se naše přítomnost v okolních státech stala potřebnější než kdykoli předtím. Naši zákazníci věří naší značce, kvalitě a spolehlivosti a proto jsme se rozhodli dále rozšiřovat naši výrobní kapacitu v tomto regionu.

 

Nedostatek řidičů na evropském trhu, který ovlivňuje dopravce, a nejistota Brexitu a jeho účinků se zdají být jedinými hlavními výzvami, kterým čelíme.

S přihlédnutím ke všem varovným signálům na trhu vidíme naši potřebu snížit vzdálenost mezi našimi továrnami (sklady) a konečnými příjemci našich produktů.

Při hledání řešení bychom ocenili vaše potenciální partnerství, ve kterých nabízíme:

Dlouhodobé, stabilní a velké množství zásilek  a FTL rozesílek v rámci České republiky (lehký náklad, krátké vzdálenosti, pevná cena za cestu)

Zveme každého, kdo si uvědomuje příležitost pro rozvoj a růst u nás v České republice, zejména logistické a dopravní společnosti, které nám mohou nabídnout:

• LHV nákladní automobily a silniční vlaky (maximální výška a délka, lehký náklad až 4 tuny)
• připravenost na dlouhodobou spolupráci (vyhrazená nákladní vozidla)

Těšíme se na váš přímý kontakt s naší logistickou kanceláří se sídlem v Brzesko v Polsku pro více informací a nabídneme vám dlouhý a oboustranně výhodný vztah s CANPACK:

Piotr Kwiatkowski
phone: +48 52 58 44 253
mail: piotr.kwiatkowski@canpack.com
transport.canpack.eu

Truck.