Vzdělávání a informace

Představení projektu Co se stalo Co se chystá Z tisku Praxe a stáže Zahraniční pracovníci

Již přes 100 dopravců si zdarma aktivovalo zápis ve vyhledávači dopravních firem na Truckjobsu.

Akce, která umožňuje dopravcům zdarma se prezentovat mezi ostatními firmami a profesionálními řidiči zahájil portál Truckjobs.cz 1. září tohoto roku. Od té doby si svůj firemní profil zdarma aktivovalo a vyplnilo více než 100 dopravních firem. Truckjobs tuto informaci oznámil minulý týden na svém Facebookovém profilu.

Cílem akce, která potrvá až do 31. prosince tohoto roku je poskytnout profesionálním řidičům, kteří hledají zaměstnání, informace o jednotlivých dopravních firmách. Ve vyhledávači si tak řidič může konkrétní firmu najít na mapě, zobrazit si o ní informace, kontakty a její logo. Dopravní společnosti mohou adresář využít i pro vyhledání ostatních dopravců pro zajištění případné spolupráce. Postupně tak vznikne ucelená mapa s profily jednotlivých dopravních společností, které si budou dopravci sami spravovat. Během prvního měsíce od spuštění akce navštívilo profil každé firmy v průměru 50 až 100 řidičů.

 

 

„Díky aktivaci zápisu ve vyhledávači dopravních firem získávají dopravci automaticky slevu na inzerci jejich volných pracovních míst. Chceme jim tak usnadnit cestu k nalezení nových řidičů“ říká Tomáš Bicera, ředitel Institutu silniční dopravy ČESMAD Bohemia s.r.o., která portál Truckjobs provozuje.