Chcete se stát řidičem? Známe firmy, které vám pomohou. Hledejte žlutý špendlík.

Na Truckjobsu můžete najít firmy, které vám pomohou získat řidičský průkaz sk. C, E případně D nebo profesní průkaz. Najdete je v adresáři firem označené žlutým špendlíkem.

Stát se profesionálním řidičem je časově i finančně náročné. Samotné získání řidičáku a profesáku trvá déle než 3 měsíce a vyjde až na 60 000 Kč. Existují ale dopravní firmy, které jsou připraveny vážným zájemcům pomoci. Tyto firmy vám mohou z části anebo zcela zaplatit řidičák nebo profesák a nabídnout zaměstnání, včetně kvalitního zácviku, případně vám mohou dát příslib zaměstnání potřebný k rekvalifikaci na úřadu práce.

Jak najdete firmy, které vám pomohou?

Na Truckjobsu klikněte na Adresář firem. Na zobrazené mapě jsou žlutým špendlíkem označeny firmy, které tuto možnost nabízí. Po kliknutí na vybraný žlutý špendlík se zobrazí informace o firmě a kontakty. Do firmy tak můžete zavolat nebo napsat. Rádi vám tam pomohou a poradí vám.

Zaregistrujte se na Truckjobs a budete to mít jednodušší.

Firmy si mohou najít i vás a samy vám zavolat a nabídnout vám pomoc. Je to snadné. Zaregistrujte se na Truckjobs.cz a ve svém profilu zaškrtněte políčko "nemám řidičák/profesák a mám zájem, aby mi ho nabídla firma". Firmy Vás budou moci na Truckjobsu najít a pomoc vám nabídnout. Políčko můžete kdykoliv vypnout a zapnout. Vše je pro vás na Truckjobsu zdarma.

Truckjobs.cz