Z tisku

Vyberte jeden nebo více krajů
 • Zlínský kraj
 • Moravskoslezský kraj
 • Jihomoravský kraj
 • Olomoucký kraj
 • Vysočina
 • Pardubický kraj
 • Královehradecký kraj
 • Jihočeský kraj
 • Hlavní město Praha
 • Středočeský kraj
 • Liberecký kraj
 • Plzeňský kraj
 • Ústecký kraj
 • Karlovarský kraj

Akce končí 31. 12. 2022: Snižte si cenu inzerce až o 25 %

Aktivujte si do 31.12. zápis v adresáři dopravních firem na Truckjobsu a inzerujte v příštím roce až o 25 % levněji než konkurence.
Zobrazit více

Samsung testuje „průhledné“ kamiony zítřka. Revoluční myšlenka usnadní předjíždění

Předjíždění kamionů je jednou z nejtěžších činností každodenního silničního provozu. Samsung přichází s unikátním řešením, jak celou věc učinit naprosto bezpečnou.
Zobrazit více

První řetězec čerpacích stanic zlevnil naftu pod 40 korun, za deset dnů spadla cena o čtyři koruny.

Naftu je v Česku po třech měsících k mání znovu pod 40 korun za tři týdny. Síť čerpacích stanic Tank ONO zlevnila během týdne už podruhé a litr nabízí za 39,90 Kč.
Zobrazit více

Chybí lidé. Snižte věk řidičů autobusů na 18 let, žádá asociace vládu.

Po snížení věkové hranice pro řízení autobusů z dnešních 21 na 18 let volá Česká asociace organizátorů veřejné dopravy. Ta sdružuje všechny objednavatele veřejné dopravy v České republice. Asociace nyní apeluje na vládu.
Zobrazit více

Řidiči zvolili TRUCKJOBS.CZ jako nejoblíbenější místo při hledání nové práce. DĚKUJEME.

Zobrazit více

Databáze zahraničních řidičů

Dopravní firmy stále častěji nabízí svá volná pracovní místa řidičům ze zahraničí. Najít vhodné uchazeče v zahraničí přitom není snadné. Truckjobs proto představil databázi zahraničních řidičů, kteří mají zájem o nalezení nového pracovního uplatnění v České republice.
Zobrazit více

Nedostatek řidičů a možnosti jeho řešení předmětem jednání dopravců a portálu Truckjobs.cz

V úterý 1. listopadu 2022 proběhlo jednání dopravních firem (členů Regionální komise ČESMAD BOHEMIA pro Prahu a Středočeský kraj) se zástupci ČESMAD BOHEMIA a ISD ČESMAD Bohemia, která provozuje portál Truckjobs.cz. V areálu firmy ANEXIA s.r.o. byl hlavním tématem jednání nedostatek řidičů nákladní a autobusové dopravy a možnosti jeho řešení.
Zobrazit více

Kamiony s elektrickým nebo vodíkovým pohonem začnou brzy vytlačovat klasické nákladní vozy z trhu.

Zatímco v roce 2025 bude podíl těchto kamionů na nejrozvinutějších trzích tvořit zhruba pět procent, v roce 2030 už by to mělo být 30 procent a v roce 2035 až 80 procent, vyplývá ze studie poradenské firmy PwC.
Zobrazit více

Propojujeme svět řidičů a dopravců

Řidiči kamionů, autobusů, dispečeři a další logistické obory jsou nyní v kurzu. Je ovšem stále těžší vhodné uchazeče na tyto pozice najít. Již šestým rokem zastřešuje tyto pozice specializovaný portál TRUCKJOBS.CZ. O problematice řidičů jsme si v TRANSPORT MAGAZÍNU povídali se zakladatelem Truckjobsu, Tomášem Bicerou ze společnosti ISD ČESMAD Bohemia s.r.o.
Zobrazit více

Naučí nové značení na dálnicích české řidiče dodržovat odstupy?

Vzdálenost mezi jednotlivými šipkami odpovídá jedné sekundě. Optimální tedy je, aby řidič mezi svým vozidlem a vozidlem jedoucím před ním viděl vždy tyto šipky dvě - jednu uprostřed vzdálenosti mezi svým a dalším autem a druhou těsně za ním. Vodorovné značení doplňuje i svislé dopravní značení Bezpečný odstup a informační tabule s upozorněním „Dodržuj odstup“.
Zobrazit více

Truckjobs.cz v číslech

3031 Registrovaných řidičů
1079 Řidičů hledá aktuálně práci
47 Aktivních inzerátů a nabídek práce
109 Aktivních firem hledajících řidiče

Pracujte s truckjobs.cz pravidelně,
nejen v momentě, kdy nemáte práci.
Vyplatí se to!

Přihlásit se
Přihlásit přes Facebook