Z tisku

Vyberte jeden nebo více krajů
 • Zlínský kraj
 • Moravskoslezský kraj
 • Jihomoravský kraj
 • Olomoucký kraj
 • Vysočina
 • Pardubický kraj
 • Královehradecký kraj
 • Jihočeský kraj
 • Hlavní město Praha
 • Středočeský kraj
 • Liberecký kraj
 • Plzeňský kraj
 • Ústecký kraj
 • Karlovarský kraj

Tři nástroje pro efektivní inzerci nabídek práce: přesné cílení, jasný popis práce a mzda

Dovolená nedovolená, právě o letních prázdninách vrcholí nábory zaměstnanců na místa, která budou volná od 1. září. Při náboru zaměstnanců je ale nutné dobře znát cílovou skupinu, mluvit k ní vhodně zvoleným jazykem a mít srozumitelnou nabídku s jasnou konkurenční výhodou. V opačném případě riskujeme, že jakákoli inzertní nebo reklamní kampaň nebude úspěšná.
Zobrazit více

Řidičská základna Truckjobsu roste

Truckjobs, který se zaměřuje na řidiče kamionů a autobusů překonal v dubnu hranici 10.000 řidičů, kteří jej měsíčně navštíví za účelem hledání nového zaměstnání.
Zobrazit více

Omezení jízd kamionů v pátek 5.7. a v sobotu 6.7.2019

V pátek 5. července 2019 a v sobotu 6. července 2019 je zakázána jízda nákladním a speciálním automobilům a zvláštním vozidlům o maximální přípustné hmotnosti převyšující 7 500 kg a nákladním a speciálním automobilům a zvláštním vozidlům o maximální přípustné hmotnosti převyšující 3 500 kg s připojeným přípojným vozidlem v době od 13.00 do 22.00 hodin.
Zobrazit více

Na D1 by měla přibýt místa pro odstavení kamionů v kalamitách

Na dálnici D1 by měla přibýt místa pro odstavení kamionů v případě mimořádných situací. Vzniknout by měla na části nyní uzavřených odpočívek.
Zobrazit více

Nový bodový systém. Jak se zvýší pokuty a body za přestupky?

Ministerstvo dopravy chystá po 13 letech fungování bodového systému jeho velkou proměnu. V následujícím článku Vám přinášíme informace o tom, jak se změní bodový systém a v přehledné tabulce najdete navrhované výše pokut a bodů u jednotlivých přestupků.
Zobrazit více

Od října budou padat vysoké pokuty za přetížení dodávek

Od října bude platit novela zákona umožňující za přetěžování vozidel pokutovat nejen samotného šoféra, ale i firmu nebo vlastníka vozidla. Dalším krokem bude celoevropské zavedení mechanismů pro maximální dobu řízení a dodržování bezpečnostních přestávek.
Zobrazit více

Řidiči dostávají tisíce pokut ze zahraničí

Pokuty přes hranice chodí šoférům v první řadě za rychlou jízdu, nezapnutí bezpečnostního pásu, telefonování za jízdy nebo za předjíždění kolony odstavným pruhem. Tato nejčastější porušení pravidel má řada českých šoférů tendenci bagatelizovat. V zahraničí se ovšem velmi tvrdě trestají.
Zobrazit více

Kamion jako tramvaj. Německo začalo testovat elektrokamiony.

Na pěti kilometrech dálnice A5 v Hesensku v úseku mezi městy Langen a Weiterstadt mohou řidiči potkat netradiční vybavení. V pravém pruhu jsou nad nimi troleje. Jde o první německý úsek takzvané eHigway, kterou chce Německo přispět k elektrifikaci silniční nákladní dopravy.
Zobrazit více

Mzdy řidičů MKD - konečné výsledky průzkumu

Truckjobs.cz přináší výsledky průzkumu mezd řidičů MKD v České republice v roce 2018 a jejich porovnání s rokem 2013.
Zobrazit více

Hledáme nové řidiče. (víkendové téma nejen pro personalisty)

Existovaly doby, kdy stačilo být ve Zlatých stránkách nebo mít ručně napsanou ceduli na ulici a klienti se jen hrnuli. Udělat něco takového dnes a počítat s úspěchem je více než naivní. Pokud byste se dnes snažili získat nové zákazníky pouze tím, že dáte řádkový inzerát do novin, nejspíš by vás většina lidí považovala za blázna. Stejné je to dnes s inzercí volných pracovních míst při hledání nových řidičů.
Zobrazit více

Truckjobs.cz v číslech

2912 Registrovaných řidičů
328 Řidičů hledá aktuálně práci
26 Aktivních inzerátů a nabídek práce
61 Aktivních firem hledajících řidiče

Pracujte s truckjobs.cz pravidelně,
nejen v momentě, kdy nemáte práci.
Vyplatí se to!

Přihlásit se
Přihlásit přes Facebook