Z tisku

Vyberte jeden nebo více krajů
 • Zlínský kraj
 • Moravskoslezský kraj
 • Jihomoravský kraj
 • Olomoucký kraj
 • Vysočina
 • Pardubický kraj
 • Královehradecký kraj
 • Jihočeský kraj
 • Hlavní město Praha
 • Středočeský kraj
 • Liberecký kraj
 • Plzeňský kraj
 • Ústecký kraj
 • Karlovarský kraj

Zlozvyky při řízení a únava při výkonu práce

Jako náplň diplomové práce byl vytvořen průzkum, ve kterém profesionální řidiči odpovídali na otázky spojené s rizikovými faktory při řízení. Průzkum se zaměřil na nejčastější zlozvyky řidičů při řízení a problematiku únavy při řízení. Zajímavé výsledky tohoto průzkumu Vám přinášíme v následujícím článku.
Zobrazit více

Příběhy řidičů

Ve 2. polovině letošních letních prázdnin představí Truckjobs nový projekt zaměřený na propagaci povolání řidiče a představení dopravních firem. Od srpna tak budete moci sledovat cesty a osudy řidičů dopravních firem v jejich jedinečných příbězích.
Zobrazit více

Na kamionu firmy LOG-X CZ ožívá boxerská legenda

Truckjobs představuje novinku firmy LOG-X. Nestává se bohužel tak často, aby hledaly firmy pro svou prezentaci motivy v historii. Společnost LOG-X CZ je tedy spíše výjimkou. Její kamion je po náročných úpravách skutečným klenotem připomínající naši sportovní legendu – boxera Vildu Jakše. Vozidlo s označením THE BOXER můžeme potkávat na českých i zahraničních silnicích od června 2018.
Zobrazit více

Hledáme dopravce na stabilní vytěžování

Přepravní společnost Log-X CZ je specialistou na mezinárodní a vnitrostátní silniční kamionovou přepravu. S rostoucími požadavky přepravního trhu rozšiřuje síť partnerských dopravců, kterým zajišťuje stabilní a výhodnou spolupráci. Jádro společnosti tvoří vybraní odborníci na silniční přepravu, kteří mají v tomto oboru mnohaleté zkušenosti. O podmínkách spolupráce s partnery jsme hovořili s vedoucím disponentem Františkem Kynzlem.
Zobrazit více

Do balíčku "Komplet" jsme přibalili novou službu pro firmy

V rámci balíčku KOMPLET můžete NOVĚ umístit na Truckjobsu vizuální reklamu nebo banner Vaší firmy. Zajímavým způsobem tak můžete oslovit nejen Vaše budoucí řidiče, ale i ostatní dopravní firmy nabídkou Vašich služeb.
Zobrazit více

Truck Festival - propagace firem mezi řidiči

Minulý týden jsme na mosteckém autodromu zahájili přípravy ke konání letošního ročníku akce The Most Truck Festival, který se bude konat v rámci závodů evropského šampionátu okruhových tahačů 1.a 2. září.
Zobrazit více

Místo kamionů často jezdí přecpané dodávky, policie se na ně nyní zaměří

Policie si chce posvítit na přetížené dodávky na českých silnicích a zpřísnit postihy, které by kromě řidičů nově měly dopadnout i na dopravní společnosti. Lehká nákladní vozidla do 3,5 tuny totiž stále častěji suplují nákladní automobily. Laicky řečeno, firmy místo jednoho kamionu pošlou zboží třemi přeplněnými dodávkami.
Zobrazit více

Indexace, aneb omezení přídavků na děti zaměstnanců, kteří pracují v Rakousku.

Vláda Sebastiana Kurze ve středu splnila svůj slib a do parlamentu poslala návrh zákona, který omezuje přídavky na děti, které se vyplácejí do jiných zemí EU. Takzvaná indexace má platit od roku 2019 a týká se i řidičů.
Zobrazit více

Změny v režimu Ukrajina

Dovolujeme si Vás informovat, že vláda České republiky schválila navýšení roční kvóty z 10 tisíc pracovních sil z Ukrajiny na dvojnásobek. Zároveň do konce měsíce dubna budou personálně posíleny příslušné úřady, což by mělo přinést další zkrácení čekacích lhůt pro vydávání zaměstnaneckých karet.
Zobrazit více

Stanovisko k nelegálnímu zaměstnávání/vysílání cizinců

Z dosavadní kontrolní praxe při zaměstnávání zahraničních pracovníků vyplývají jednoznačné poznatky o častém zneužívání práva volného pohybu služeb s cílem obcházet povinné povolování zaměstnání občanů třetích států v ČR. V zájmu informování našich dopravců proto přinášíme následující stanovisko.
Zobrazit více

Truckjobs.cz v číslech

2870 Registrovaných řidičů
180 Řidičů hledá aktuálně práci
22 Aktivních inzerátů a nabídek práce
51 Aktivních firem hledajících řidiče

Pracujte s truckjobs.cz pravidelně,
nejen v momentě, kdy nemáte práci.
Vyplatí se to!

Přihlásit se
Přihlásit přes Facebook