Z tisku

Vyberte jeden nebo více krajů
 • Zlínský kraj
 • Moravskoslezský kraj
 • Jihomoravský kraj
 • Olomoucký kraj
 • Vysočina
 • Pardubický kraj
 • Královehradecký kraj
 • Jihočeský kraj
 • Hlavní město Praha
 • Středočeský kraj
 • Liberecký kraj
 • Plzeňský kraj
 • Ústecký kraj
 • Karlovarský kraj

Mladí řidiči jezdí riskantně. Připravuje se řidičák na zkoušku a systém 6 bodů a dost.

Při dopravních nehodách, které zavinili mladí řidiči, zahynulo v Česku za letošních prvních osm měsíců 47 lidí a dalších 228 bylo těžce zraněno. Důvodem těchto tragických událostí byly zpravidla riskantní jízda a porušování pravidel silničního provozu.
Zobrazit více

Kamiony bez řidičů, doprava bez dopravců? Konference na aktuální téma.

Jak bude vypadat silniční doprava blízké budoucnosti? Jakým výzvám bude čelit a jak se vypořádá se současnými trendy, jako jsou alternativní pohony, SMART technologie, sdílené služby a autonomní vozidla? Shromáždili jsme nejzajímavější příspěvky na tato témata. Přijďte si je poslechnout a zamyslet se společně!
Zobrazit událost

Výsledky ankety o nedostatku míst k odstavení vozidla.

Na konci měsíce srpna měli řidiči možnost odpovídat na otázky spojené s nedostatkem míst určených k odstavení vozidel. Jelikož o tomto problému bude Sdružení ČESMAD BOHEMIA v nejbližších týdnech jednat se zástupci Ministerstva dopravy a Ředitelství silnic a dálnic, využijeme i tyto výsledky k tomu, aby se celá problematika začala co nejdříve řešit.
Zobrazit více

Polští řidiči postrachem Evropy

Zděšení vyvolávají v řadě evropských zemí auta s polskými státními poznávacími značkami. Jen v uplynulém roce způsobili totiž polští řidiči na tamních silnicích rekordních 62,5 tisíce dopravních nehod. Drží tak podle polských médií nechvalné prvenství.
Zobrazit více

INDEXY TRHU PRÁCE V DOPRAVĚ 2017 a I. čtvrtletí 2018

Truckjobs vydal nejnovější souhrnná data "Indexy trhu práce v dopravě", která sledují vývoj počtu řidičů, výši jejich mezd, regionální rozložení pracovní síly a další zajímavé informace.
Zobrazit více

Spolupráce s Truckjobsem nám za měsíc přinesla 5 nových řidičů

Jak dopravní firmy řeší současný nedostatek řidičů? Jakými způsoby je vyhledávají a co nového je naučil a přinesl portál Truckjobs.cz? Na tyto otázky zná odpověď personalistika a specialistka marketingu Klára Ožďanová ze společnosti Inex Spedition.
Zobrazit více

Mezinárodní ocenění pro Truckjobs

Mezinárodní unie silniční dopravy IRU ocenila Truckjobs jako významný projekt v oblasti podpory dopravních firem při řešení problematiky nedostatku profesionálních řidičů a zvyšování prestiže profese řidičů.
Zobrazit více

Letní fotosoutěž pro řidiče

Zpříjemněte si léto! Vyfoťte svůj truck na cestách, fotografii pošlete do soutěže a vyhrajte jeden z dvaceti volných víkendových vstupů pro dvě osoby na Czech Truck Show, která se bude konat 21. a 22. září 2018 v Brně.
Zobrazit více

Přechody BY-RUS budou od 1.srpna pro české řidiče uzavřeny

Aktualizováno: Podle neoficiální zprávy by od 1. srpna 2018 hraniční přechody mezi Ruskem a Běloruskem měly být průjezdné jako dosud. Původní rozhodnutí o jejich uzavření bylo odloženo na blíže neurčenou dobu.
Zobrazit více

Zlozvyky při řízení a únava při výkonu práce

Jako náplň diplomové práce byl vytvořen průzkum, ve kterém profesionální řidiči odpovídali na otázky spojené s rizikovými faktory při řízení. Průzkum se zaměřil na nejčastější zlozvyky řidičů při řízení a problematiku únavy při řízení. Zajímavé výsledky tohoto průzkumu Vám přinášíme v následujícím článku.
Zobrazit více

Truckjobs.cz v číslech

2859 Registrovaných řidičů
205 Řidičů hledá aktuálně práci
31 Aktivních inzerátů a nabídek práce
45 Aktivních firem hledajících řidiče

Pracujte s truckjobs.cz pravidelně,
nejen v momentě, kdy nemáte práci.
Vyplatí se to!

Přihlásit se
Přihlásit přes Facebook