Z tisku

Vyberte jeden nebo více krajů
 • Zlínský kraj
 • Moravskoslezský kraj
 • Jihomoravský kraj
 • Olomoucký kraj
 • Vysočina
 • Pardubický kraj
 • Královehradecký kraj
 • Jihočeský kraj
 • Hlavní město Praha
 • Středočeský kraj
 • Liberecký kraj
 • Plzeňský kraj
 • Ústecký kraj
 • Karlovarský kraj

Rakušané šlápli do pedálů a postupně dokončují dálnici A5 z Vídně na Mikulov.

Řidiči, kteří se chystají na vánoční trhy do Vídně a pojedou přes Mikulov se na rakouské straně nejspíše svezou po novém úseku dálnice. K českým hranicím tak rakušanům bude zbývat dostavět posledních devět kilometrů. Kompletně hotovo chtějí mít nejpozději do dvou let.
Zobrazit více

V Belgii bylo zadrženo 112 slovenských kamionů

Ve skladech belgického přístavu Zeebrugge, který je vzdálený 120 kilometrů od Bruselu, bylo v pondělí zadrženo 112 slovenských kamionů. Belgická policie a inspektorát práce podezřívají belgickou dopravní firmu North Sea Express z vykořisťování řidičů, které si pronajímá přes slovenského prostředníka.
Zobrazit více

Vytvoříme pro Vás úspěšný pracovní inzerát zdarma

Pracovní trh se v České republice během posledních let velmi změnil. Od stavu, kdy se zaměstnanci spíše propouštěli než hledali, k současnému prostředí, kde se svádí boj o kvalitní lidi. Proto je důležité zamyslet se nad tím, jak napsat pracovní inzerát tak, aby oslovil co nejvíce uchazečů. Firmám, které si v této oblasti až tak nevěří vytvoří Truckjobs úspěšný pracovní inzerát zdarma.
Zobrazit více

Zaměřeno na děti

V rámci projektu, který se zaměřil na bezpečnost silničního provozu, připravil ČESMAD BOHEMIA plakáty pro základní školy. S určitou dávkou nadsázky plakáty zobrazují nejčastější příčiny nehod spojených s provozem kamionů. Věříme, že si zobrazené situace děti snadno zapamatují a v reálném životě se jim vyvarují.
Zobrazit obrázky

Hledáte nové řidiče a hlásí se vám málo uchazečů? Víme proč!

Zadáváte inzeráty, obvoláváte řidiče, platíte drahé reklamy v rádiu, ale pořád to není ono? Děláte ale vše správně? Pojďme se podívat například na inzeráty. Kde dělá většina firem chyby? Jak by měl inzerát vypadat, aby zaujal co nejvíce řidičů? Co by měl obsahovat, aby na něj uchazeč jen neklikl a ihned neodešel? Zkusme se podívat na příklad typického inzerátu a na to, jak se dá zajímavě přepracovat, aby měl výsledky.
Zobrazit více

Mzdy řidičů mezinárodní kamionové dopravy

Od 1.1.2018 se zvyšuje minimální mzda v ČR na částku 12.200,- Kč. Automaticky se tak mění také nejnižší úroveň zaručené mzdy v jednotlivých skupinách prací. V případě řidičů, kteří spadají do 3. skupiny prací to od 1.1.2018 znamená minimální částku 14.900,- Kč, zatímco v letošním roce tato částka činí 13.400,- Kč a jde tedy o zvýšení o 11%. Abychom zjistili kolika procent řidičů se zvýšení minimální mzdy opravdu dotkne a jaké jsou současné mzdy řidičů MKD, učinili jsme mezi řidiči rozsáhlý anonymní průzkum.
Zobrazit více

Západní dopravci neplní povinnosti nové legislativy

Ministerstvo dopravy ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí iniciovalo mimořádnou preventivní akci zaměřenou na kontrolu vysílání pracovníků v silniční dopravě. Všichni západní dopravci porušili své povinnosti.
Zobrazit více

Průzkum mezd řidičů mezinárodní kamionové dopravy

Zapojte se do anonymního průzkumu mezd na Truckjobsu, po jehož ukončení budete moci porovnat svou mzdu s ostatními.
Zobrazit více

Vybrané aktuální nabídky práce

Klikněte na jakoukoli z nabídek a zobrazíte její detaily i s kontakty na danou firmu. Pokud jste na Truckjobsu registrovaní nemusíte firmě volat nebo psát, ale stačí na nabídku kliknout a firma se Vám ozve same. Všechny nabídky práce naleznete v sekci pro řidiče.
Zobrazit více

Radary, měření rychlosti a tolerance měření v ČR a jiných státech

Jak je to s měřením rychlosti (radary a tolerance měření) v České republice a v jiných státech
Zobrazit více

Truckjobs.cz v číslech

3511 Registrovaných řidičů
763 Řidičů hledá aktuálně práci
25 Aktivních inzerátů a nabídek práce
50 Aktivních firem hledajících řidiče

Pracujte s truckjobs.cz pravidelně,
nejen v momentě, kdy nemáte práci.
Vyplatí se to!

Přihlásit se
Přihlásit přes Facebook