Z tisku

Vyberte jeden nebo více krajů
 • Zlínský kraj
 • Moravskoslezský kraj
 • Jihomoravský kraj
 • Olomoucký kraj
 • Vysočina
 • Pardubický kraj
 • Královehradecký kraj
 • Jihočeský kraj
 • Hlavní město Praha
 • Středočeský kraj
 • Liberecký kraj
 • Plzeňský kraj
 • Ústecký kraj
 • Karlovarský kraj

Vzdělávání a informace

Představení projektu Co se stalo Co se chystá Z tisku Praxe a stáže Zahraniční pracovníci

V pondělí 22. září začne registrace do nového systému elektronického mýta

Systém bude v ČR fungovat od 1. prosince 2019 a na některých silnicích první třídy od 1. ledna 2020. Dopravci si musí pořídit nové palubní jednotky, k nimž obdrží kabel k zapojení do zásuvky zapalovače ve vozidle.
Zobrazit více

Nehledejte v tom žádný háček. Truckjobs nabízí dopravcům prezentaci mezi řidiči na 1 rok zdarma

Dopravní firmy mají až do 31.12.2019 možnost získat zápis v adresáři firem na 1 rok zdarma. Truckjobs tak dává možnost prezentovat se mezi řidiči i dopravními firmami všem dopravním společnostem. Stávající klienti, kteří již platný zápis v adresáři mají od nás získávají příjemný inzertní bonus.
Zobrazit více

Obrázky oživují vaše inzeráty na Truckjobsu již 2 roky

Již 2 roky využívají dopravci na Truckjobsu službu grafické inzerce, která udělala tlustou čáru mezi obyčejným inzerátem a nabídkou práce, která na první pohled upoutá a každý si jí ihned spojí s danou firmou. Tato služba se stala trendem.
Zobrazit více

Řidiči by se měli mít na pozoru před nabídkami vysokých mezd v zahraničí

Již druhý český řidič byl ve Francii odsouzen za údajné pašování migrantů. Dle svých slov reagoval na podvodný inzerát ze zahraničí slibující během léta velmi vysoký výdělek.
Zobrazit více

Zaměstnávání zahraničních řidičů

Na Truckjobsu jsme připravili novou aplikaci, která dopravce provede problematikou zaměstnávání zahraničních řidičů. Součástí aplikace je formulář pro Vaše konkrétní dotazy.
Zjistit více o aplikaci

Tyrolsko zavře sjezdy z dálnic i v zimě. V pasti už uvízlo 20 tisíc řidičů.

Opatření, které má bránit dopravnímu kolapsu ve městech a vesničkách, zavedlo Tyrolsko v polovině června. O víkendech uzavřelo sjezdy z dálnice, aby znemožnilo řidičům objíždět kolony po okreskách. Tyrolsko v tom hodlá pokračovat a dálniční sjezdy zůstanou zavřené i přes zimní lyžařskou sezónu.
Zobrazit více

BLM Trucking s.r.o. Firma, kde pravidla bereme vážně a řidič je především naším kolegou.

Společnost BLM Trucking s.r.o. byla založena v červenci roku 2005 jako truckingová společnost pro zákazníky v Dánsku. V roce 2010 se stala součástí nadnárodní společnosti CONTINO HOLDING A/S. Od roku 2017 se firma navíc specializuje na přepravy z Dánska na jihozápad Evropy, zejména pak do Španělska, Portugalska a Francie.
Zobrazit více

Tři nástroje pro efektivní inzerci nabídek práce: přesné cílení, jasný popis práce a mzda

Dovolená nedovolená, právě o letních prázdninách vrcholí nábory zaměstnanců na místa, která budou volná od 1. září. Při náboru zaměstnanců je ale nutné dobře znát cílovou skupinu, mluvit k ní vhodně zvoleným jazykem a mít srozumitelnou nabídku s jasnou konkurenční výhodou. V opačném případě riskujeme, že jakákoli inzertní nebo reklamní kampaň nebude úspěšná.
Zobrazit více

Spory o Brennerský průsmyk pokračují

Průjezdnost Brennerského průsmyku pro kamiony zůstává jablkem sváru mezi Itálií a Rakouskem. Spory pokračují od dubna loňského roku, kdy spolková země Tyrolsko zavedla na rakouské části průsmyku kontingentaci průjezdů kamionové dopravy.
Zobrazit více

Špatný stav českých silnic

Stav českých silnic výrazně zaostává za ostatními zeměmi EU. Podíl investic do komunikací je mezi postkomunistickými zeměmi druhý nejnižší po Slovinsku. Před námi je i Slovensko či Maďarsko. Nedostatečná infrastruktura má přitom přímý dopad na domácí ekonomiku a ekonomickou úroveň regionů.
Zobrazit více

Truckjobs.cz v číslech

2895 Registrovaných řidičů
353 Řidičů hledá aktuálně práci
31 Aktivních inzerátů a nabídek práce
87 Aktivních firem hledajících řidiče

Pracujte s truckjobs.cz pravidelně,
nejen v momentě, kdy nemáte práci.
Vyplatí se to!

Přihlásit se
Přihlásit přes Facebook