Co se stalo

Vyberte jeden nebo více krajů
 • Zlínský kraj
 • Moravskoslezský kraj
 • Jihomoravský kraj
 • Olomoucký kraj
 • Vysočina
 • Pardubický kraj
 • Královehradecký kraj
 • Jihočeský kraj
 • Hlavní město Praha
 • Středočeský kraj
 • Liberecký kraj
 • Plzeňský kraj
 • Ústecký kraj
 • Karlovarský kraj

Vzdělávání a informace

Představení projektu Co se stalo Co se chystá Z tisku Praxe a stáže Zahraniční pracovníci

Středisko praktického vyučování v Novém Bydžově-Švarcava bylo slavnostně otevřeno

V úterý 15. října 2019 se po krátkém zkušebním provozu slavnostně otevřelo středisko praktického vyučování v Novém Bydžově-Švarcava, kde najdou skvělé podmínky pro výuku technické obory Střední školy technické a řemeslné Nový Bydžov.
Zobrazit událost

Vzdělávání profesionálních řidičů nákladních vozidel a autobusů v Karlovarském kraji

Na půdě krajského úřadu v Karlových Varech se v červnu sešel radní pro oblast školství, mládeže a tělovýchovy pan Jaroslav Bradáč se zástupci Svazu průmyslu a dopravy ČR, ČESMADu Bohemia, dopravní společnosti Lagarde Spedition a vybraných středních škol Karlovarského kraje k tématu výchovy a vzdělávání profesionálních řidičů nákladní a autobusové dopravy.
Zobrazit událost

Zvýšení minimálních mezd řidičů v roce 2019

Od 1. 1. 2019 se zvyšuje minimální mzda v ČR na částku 13.350,- Kč. Automaticky se tak mění také nejnižší úroveň zaručené mzdy v jednotlivých skupinách prací. Jaké budou minimální zaručené mzdy profesionálních řidičů v roce 2019 přinášíme v našem článku.
Zobrazit událost

Truckjobs umí tři sta z místa

Přestože hledání řidičů je v současnosti noční můrou asi všech evropských autodopravců, nám se situaci podařilo obrátit a řidiči budou hledat vás. Díky adresáři dopravních firem na Truckjobsu přilákáte každý měsíc pozornost více než 300 řidičů. Čtyři jednoduché kroky stačí k tomu, aby si k vám řidiči našli sami cestu.
Zobrazit událost

The Most Truck Festival 2017

Ve dnech 2. a 3. září se na mosteckém autodromu, v rámci konání prestižního podniku Czech Truck Prix, uskuteční akce pro dopravní firmy, profesionální řidiče a fanoušky trucků "The Most Truck Festival 2017"
Zobrazit událost

Dopravní soutěž Automobileum 2017 - Hradec Králové

Ve dnech 17. a 18. května 2017 se v Hradci Králové uskutečnila celorepubliková dopravní soutěž pro žáky středních škol. Konkurence byla opravdu silná. Všechny kraje, mimo Hlavního města Prahy, vyslaly výběrové týmy ze svých škol. Zlatá medaile v letošním roce putuje do Královéhradeckého kraje.
Zobrazit událost

Lannutti Czech - Den otevřených dveří pro střední školy

V rámci spolupráce dopravních firem se středními školami, na kterých se vzdělávají budoucí automechanici a profesionální řidiči, uspořádala firma Lannutti Czech s.r.o. den otevřených dveří. O informace jsme požádali paní Janu Horáčkovou, ze společnosti Lannutti Czech, která měla organizaci celé této akce na starost.
Zobrazit událost

Automobileum 2017 - oblastní kolo v Hlušicích

Na autocvičišti v Hlušicích se sešlo osm týmu a 39 účastníků v soutěži „Pohár Václava Fejfara“. Zúčastnili se ho týmy z SŠA Holice, ISŠ Vysoké nad Jizerou, SPŠ Hronov, SOŠ Vocelova HK, SOŠ Nymburk, SPŠ Rychnov n. Kněžnou a domácí škola vyslala do této soutěže dva své týmy.
Zobrazit událost

Konference "Profese řidič a jeho postavení ve vzdělávacím systému"

V rámci projektu Regionálních sektorových dohod proběhne v Praze konference partnerských škol pod názvem "Profese řidič a jeho postavení ve vzdělávacím systému"
Zobrazit událost

Den odborných dovedností - SOU Hluboš

SOU Hluboš Vás zve na Den odborných dovedností který se koná 7.12.2016 od 8,00 hodin na pracovištích Hluboš a Dobříš.
Zobrazit událost

Truckjobs.cz v číslech

3054 Registrovaných řidičů
884 Řidičů hledá aktuálně práci
75 Aktivních inzerátů a nabídek práce
148 Aktivních firem hledajících řidiče

Pracujte s truckjobs.cz pravidelně,
nejen v momentě, kdy nemáte práci.
Vyplatí se to!

Přihlásit se
Přihlásit přes Facebook