Truckjobs.cz v číslech

3123 Registrovaných řidičů
1146 Řidičů hledá aktuálně práci
51 Aktivních inzerátů a nabídek práce
97 Aktivních firem hledajících řidiče

Co je TruckJobs.cz

Truckjobs.cz je pracovním a informačně-poradenským portálem, specializovaným pro oblast dopravy a logistiky. Provozovatelem portálu je Institut silniční dopravy ČESMAD Bohemia s.r.o., který je dceřinou společností Sdružení automobilových dopravců ČESMAD BOHEMIA, z.s.

Naše vize

Cílem, posláním a hlavním úkolem Institutu silniční dopravy ČESMAD Bohemia je vytvářet podmínky pro dlouhodobý rozvoj lidských zdrojů v oblasti dopravy a logistiky, přispívat k popularizaci profese řidiče silniční nákladní a autobusové dopravy a napomáhat uchazečů při jejich vstupu do tohoto oboru.

Co znamená a přináší Truckjobs

Pro uchazeče vytváří prostor, na kterém naleznou aktuální pracovní nabídky z oblasti dopravy a logistiky, praktické rady a informace pro začínající řidiče, zkušené profesionály i širokou veřejnost.

Firmám nabízí možnost vyhledávání nových řidičů formou pracovní inzerce a prostor pro vlastní prezentaci. Přináší informace týkající se trhu práce v dopravě a novinky z oblasti výchovy a vzdělávání nových řidičů.

Truckjobs zastřešuje jednotlivé regionální projekty podporující vzdělávání budoucích řidičů a odborníků v dopravě a logistice a je tak stěžejním pojítkem jednotlivých spolupracujících škol a strategických partnerů, ale také nositelem informací pro širokou veřejnost.

Pracujte s truckjobs.cz pravidelně,
nejen v momentě, kdy nemáte práci.
Vyplatí se to!

Přihlásit se
Přihlásit přes Facebook