Firmy, které vám zaplatí řidičák a profesák a zaměstnají vás.

Stát se profesionálním řidičem je časově i finančně velmi náročné. Příprava vedoucí k získání potřebného řidičského a profesního průkazu může činit až 3 měsíce a zájemce přijde přinejmenším na zhruba 50 000 Kč. I v současné době ovšem existují dopravní firmy, které jsou připraveny vážným zájemcům pomoci. Tyto firmy jsou připraveny zájemcům zaplatit z části a nebo zcela řidičský nebo profesní průkaz a nabídnout jim zaměstnání. Informace, kde a jak takové firmy nalézt, najdete zde na Truckjobsu.

Někteří z nás sáhnou do peněženky a zaplatí si řidičák a profesák, aby si splnili sen a stali se kamioňákem nebo autobusákem. Jiní zase mají to štěstí, že jim to nabídne škola, na které studují. Těm ostatním zbývá možnost si na to celé peníze půjčit a splácet anebo využít nabídky firmy, která část nákladů anebo dokonce všechno zaplatí a dá vám ještě možnost u ní získat potřebnou praxi. Závazkem je poté to, že si u takové firmy určitý počet měsíců takzvaně odpracujete.

Jak najdete firmy, které nabízí proplacení řidičáku nebo profesáku:

  • Na Truckjobsu klikněte na Adresář firem a institucí. Na zobrazené mapě uvidíte šedě, oranžově a žlutě označené firmy. Každá žlutě označená firma tuto možnost nabízí. Po kliknutí na vybraný žlutý špendlík se zobrazí informace o vybrané firmě a příslušné kontakty. Firmu tak můžete snadno kontaktovat. Pokud v Adresáři nenajdete žádnou, pro Vás vhodnou firmu, můžete se v sekci pro řidiče podívat na vystavené nabídky práce, v nichž mnoho firem možnost získání řidičského nebo profesního průkazu nabízí.

Firmy si Vás na Truckjobsu mohou samy najít a řidičák nebo profesák Vám nabídnout. Jak je to možné?

  • Zaregistrujte a přihlašte se na portál Truckjobs.cz a ve svém profilu zaškrtněte políčko: "Nemám řidičák/profesák a mám zájem, aby mi ho nabídla firma". Nezapomeňte zkontrolovat osobní údaje a změny uložit. Firmy Vás nyní mohou na Truckjobsu jednoduše najít, spojit se s Vámi a domluvit si s Vámi podmínky spolupráce.

Důležité! Co znamenají barvy špendlíků na mapě?

  • Šedá: Firma nemá vyplněn profil a v adresáři je uveden jen její název.
  • Oranžová: Firma má vyplněný profil. Můžete zjistit čím se zabývá, kde sídlí, zjistit potřebné kontakty a případné informace, zda nabírá nové řidiče.
  • Žlutá: Firma nabízí uchazečům zajištění řidičských nebo profesních průkazů.

Důležité! Proč je na mapě Adresáře zatím tak málo firem, které řidičáky nebo profesáky nabízí?

  • Firmy jsou v současné době oslovovány a mohou svůj profil označit v případě, že možnost zajištění řidičáku nebo profesáku poskytují. Jejich počet bude proto postupně narůstat. Uchazeči mohou této situace využít a vyplnit si zatím svůj profesní profil, aby je mohly firmy samy najít, oslovit a nabídnout jim spolupráci.

 

Truckjobs.cz