Vzdělávání a informace

Představení projektu Co se stalo Co se chystá Z tisku Praxe a stáže Zahraniční pracovníci

Jedeme v tom s vámi i v letošním roce

Rok 2020 se pro nás i naše dopravce stal rokem výzev, nezvyklých pracovních řešení a poučení. Přes všechna negativa, která máme s předcházejícím rokem spojena, nám ovšem přinesl i něco pozitivního. Co se práce a obchodu týká, naučil nás přemýšlet v jiných dimenzích a pracovat v odlišných podmínkách, než byly ty, na které jsme byli doposud zvyklí. Rok 2021 se zatím nezdá být příliš odlišný od roku předcházejícího, ale vstupujeme do něj více poučeni a s novými znalostmi a zkušenostmi.

Díky vám jsme na špici
Do nového roku vstoupil Truckjobs s několika skvělými čísly a smělými plány. Jen díky vám se Truckjobsu podařilo udržet si vedoucí postavení jakožto pracovního portálu, který se specializuje na řidiče a řidičky vnitrostátní i mezinárodní silniční dopravy. Na konci roku zde bylo zaregistrováno 850 dopravních firem a jen v prosinci portál navštívilo přes 12 000 uživatelů. Tato čísla nás zavazují k tomu, abychom pro vás stále vylepšovali naše služby a zvyšovali tak počty reakcí na vámi vystavované nabídky práce.

 

V novém roce budeme ještě více vidět
Na Truckjobsu se nespoléháme jen na to, že vaší umístěnou pracovní inzerci řidiči naleznou, ale již pátým rokem děláme vše proto, aby si inzerce sama řidiče našla a dokázala je oslovit. Vybudovali jsme síť partnerských webových stránek, které se specializují na řidiče a které přejímají naší inzerci. Rozesíláme pracovní nabídky emailem stále většímu počtu registrovaných řidičů. Cíleně inzerci propagujeme, aby si našla přesně tu cílovou skupinu řidičů, kterou potřebujete.

 

Mohutná síla sociálních sítí
Jsme si vědomi toho, jak užitečným pomocníkem, ale současně také nebezpečným a zlým pánem se mohou stát sociální sítě pro mnohé firmy. Pro šíření a distribuci vašich nabídek práce proto využíváme facebookový profil Truckjobsu, který sleduje kolem 7 500 řidičů. Ani v letošním roce  nepolevíme v kontrole, moderování a udržování kvality a korektnosti těchto našich stránek, které budou nadále sloužit dopravním firmám a slušným řidičům a nestanou se sociálním dnem jako mnoho jiných.

 

Propojení světa řidičů a dopravních firem
Pro rok 2021 jsme si vytkli za cíl ještě více propojit dříve naprosto oddělené světy řidičů a dopravních firem. Truckjobs vznikl jako spojnice zaměstnavatelů a uchazečů a tento trend budeme nadále budovat. Naším cílem je prezentovat ještě více dopravců v Truckjobs adresáři dopravních firem, a umožnit tak řidičům, aby si ve svém okolí firmu našli, dozvěděli se o ní důležité informace a mohli se s ní spojit. Plánujeme se více zaměřit na propagaci dopravních firem formou reklamy mezi řidiči a budeme se snažit zapojit více firem do účasti na našich sociálních sítích, kde se mohou s řidiči spojit a komunikovat s nimi.

 

Děkujeme, že v tom i v letošním roce pojedete s námi!
V loňském roce se nám podařilo najít zaměstnání pro více než 500 řidičů a získali jsme mnoho skvělých referencí od dopravních firem. V letošním roce se budeme snažit naše služby ještě více vylepšit, aby vám přinášely co největší užitek. Zda se nám to podaří, ukáže čas. Již nyní ale víme, že to vše budeme opět dělat se stejným nadšením jako doposud. Děkujeme, že s námi dále budujete váš portál Truckjobs.cz

Truck.