KRÁTKÉ FIREMNÍ MEDAILONKY JAKO ZPŮSOB PŘEDSTAVENÍ VAŠÍ FIRMY MEZI ŘIDIČI.

Představte si, že v průběhu roku hledáte nové řidiče, ale vyjma samotné pracovní nabídky o vás řidiči vlastně vůbec nic neví. Je tak nižší pravděpodobnost, že budou na nabídku reagovat. Našim klientům, kteří využívají inzerci na Truckjobsu jsme se rozhodli v této věci pomoci.

Krátkým firemním medailonkem dokážete na Truckjobsu a našich sociálních sítích oslovit více než 10 tisíc řidičů. A to má smysl.

Vytvořte si vlastní medailonek: Přímo ve svém firemním profilu na Truckjobsu si můžete v popisu firmy vytvořit vlastní firemní medailonek. Jedná se o krátký text, který má řidičům vaší firmu poutavě představit. 

Co je obsahem medailonku: Informace o vaší firmě, vaší specializaci, úspěchu nebo systému péče o zaměstnance. Dejte řidičům signál, že práce u vás má smysl.

Co mohu k medailonku připojit: Fotografie vašich nejlepších vozidel, firemního zázemí nebo servisu, případně krátké video.

Začít můžete okamžitě: Tato služba je určena zdarma pro všechny firmy, které využívají jakýkoli balíček inzertních služeb na Truckjobsu. Ihned si můžete ve svém firemním profilu na Truckjobsu napsat svůj firemní medailonek a emailem nám sdělit, že máte zájem o jeho zveřejnění mezi řidiči. Na stejný email (info@isdcb.cz) nám současně můžete poslat vybrané fotografie, případně krátká videa, která budou součástí prezentace.

Truck.