Vzdělávání a informace

Představení projektu Co se stalo Co se chystá Z tisku Praxe a stáže Zahraniční pracovníci

Na Truckjobsu děláme inzerci jinak

Ihned zezačátku jsme se rozhodli vést Truckjobs jinou cestou, než se ubírají ostatní pracovní portály. Podívejte se, v čem je hlavní rozdíl a s jakými službami u nás můžete počítat.

Na Truckjobsu děláme inzerci jinak.
Většina inzertních stránek přijme inzerát a někde jej umístí. My s inzerátem aktivně pracujeme, dáváme Vám návrhy, jak jej vylepšit nebo doplnit, abychom zajistili jeho větší úspěšnost.

Váš inzerát u nás jen tak neleží.
Nespoléháme se na to, že si Váš inzerát někdo najde a případně Vás osloví. Naopak Vaší inzerci aktivně šíříme mezi řidiči a pracujeme s ní. Vaší pracovní nabídku umístíme na portál Truckjobs, naše partnerské stránky určené pro řidiče a zajistíme její publicitu. Inzerát také uveřejníme na našich sociálních sítích, aby jej mohli řidiči mezi sebou sdílet a dále šířit. Rozešleme jí registrovaným řidičům emailem, aby jí nemuseli hledat.

Dokážeme řidiče pracovní nabídkou zaujmout.
Víme, že dlouhé texty a nabídky málokoho zaujmou. Váš inzerát proto převedeme do grafické podoby a zajistíme, aby uchazeče na první pohled zaujal a začal se o danou nabídku zajímat.

S Vaší inzercí můžete kdykoli pracovat.
Vaší vystavenou inzerci můžete na Truckjobsu kdykoli jednoduše upravovat, měnit a doplňovat a neplatíte za to nic navíc.

U nás řidiče jen nehledáte, ale prezentujete se mezi nimi.
Naučili jsme se, že nábor řidičů není jen hledání. Chceme, aby se u nás dopravní firmy prezentovaly a byly mezi řidiči vidět, i když zrovna neinzerují. Adresář firem tuto možnost nabízí.

Na Truckjobsu jste pro nás partnerem.
I my se pohybujeme v dopravní branži. Nejste pro nás firma, která vystaví inzerci a tím spolupráce končí. Víme kdy naše spolupráce začala, známe Vaše požadavky, silné stránky i potíže, se kterými jste se setkali. Komunikujeme s Vámi a díky tomu dokážeme lépe rozumět Vašim potřebám.

Truckjobs je Váš pracovní prostor a Vaše cesta mezi řidiče.

Truck.