Vzdělávání a informace

Představení projektu Co se stalo Co se chystá Z tisku Praxe a stáže Zahraniční pracovníci

Na Truckjobsu děláme inzerci jinak

Ihned zezačátku jsme se rozhodli vést Truckjobs jinou cestou, než se ubírají ostatní pracovní portály. Podívejte se, v čem je hlavní rozdíl a s jakými službami u nás můžete počítat.

Na Truckjobsu děláme inzerci jinak.
Většina inzertních stránek přijme inzerát a někde jej umístí. My s inzerátem aktivně pracujeme, dáváme Vám návrhy, jak jej vylepšit nebo doplnit, abychom zajistili jeho větší úspěšnost.

Na Truckjobsu Váš inzerát jen tak neleží.
Nespoléháme se na to, že si Váš inzerát někdo najde a případně Vás osloví. Naopak Vaší inzerci aktivně šíříme mezi řidiči a pracujeme s ní. Vaší pracovní nabídku umístíme na portál Truckjobs (3.500 řidičů), naše partnerské portály určené pro řidiče (3.000 řidičů) a zajistíme její publicitu. Inzerát také uveřejníme na našich sociálních sítích (10.000 řidičů), aby jej mohli řidiči mezi sebou sdílet a dále šířit. Rozešleme jí registrovaným řidičům emailem (3.250 řidičů), aby jí nemuseli hledat.

Na Truckjobsu umíme řidiče zaujmout.
Víme, že dlouhé texty a nabídky málokoho zaujmou. Váš inzerát proto převedeme do grafické podoby a zajistíme, aby uchazeče na první pohled zaujal a začal se o danou nabídku zajímat.

Na Truckjobsu můžete s Vaší inzercí kdykoli pracovat.
Vaší vystavenou inzerci můžete na Truckjobsu kdykoli jednoduše upravovat, měnit a doplňovat.

Na Truckjobsu jen nehledáte, ale prezentujete se.
Naučili jsme se, že nábor řidičů není jen hledání. Chceme, aby se u nás dopravní firmy prezentovaly a byly mezi řidiči vidět, i když zrovna neinzerují. Adresář firem tuto možnost nabízí.

Na Truckjobsu jste pro nás partnerem.
I my se pohybujeme v dopravní branži. Nejste pro nás firma, která vystaví inzerci a tím spolupráce končí. Víme kdy naše spolupráce začala, známe Vaše požadavky, silné stránky i potíže, se kterými jste se setkali. Komunikujeme s Vámi a díky tomu dokážeme lépe rozumět Vašim potřebám.

Truckjobs je Váš pracovní prostor a Vaše cesta mezi řidiče.

Truck.