Vzdělávání a informace

Představení projektu Co se stalo Co se chystá Z tisku Praxe a stáže Zahraniční pracovníci

Nehledejte v tom žádný háček. Truckjobs nabízí dopravcům prezentaci mezi řidiči na 1 rok zdarma

Dopravní firmy mají až do 31.12.2019 možnost získat zápis v adresáři firem na 1 rok zdarma. Truckjobs tak dává možnost prezentovat se mezi řidiči i dopravními firmami všem dopravním společnostem. Stávající klienti, kteří již platný zápis v adresáři mají od nás získávají příjemný inzertní bonus.

V adresáři firem se firma zobrazuje řidičům, kteří si jí mohou snadno najít na mapě nebo vyhledávači, zobrazí si její popis, logo, kontaktní údaje nebo webové stránky. Tuto službu aktivně využívá více než 5000 uživatelů měsíčně. Adresář umožňuje, aby si řidič přidal firmu do oblíbených a byl tak automaticky informován o všech novinkách nebo nových pracovních nabídkách.

Dopravní firmy se mohou do 31.12.2019 na Truckjobs zaregistrovat a do adresáře zapsat zcela zdarma. Po uplynutí roku je jen na Vás, jestli budete pokračovat nebo nikoli. Nemusíte dál nic platit.

Stranou nezůstanou ani stávající klienti, kteří adresář již využívají. Ve stejném období, tj. do 31.12.2019 získávají při nákupu jakékoli inzerce jednorázově 1 inzerát zdarma navíc.

Více informací zjistíte na tomto odkazu: ZDE

Truck.