Stále více uchazečů hledá firmy, které jim pomohou získat řidičský nebo profesní průkaz.

Za poslední půlrok se na portál Truckjobs.cz obrátilo několik desítek uchazečů, kteří měli zájem stát se profesionálním řidičem, ale potřebovali by pomoc se získáním řidičských, případně profesních průkazů. Řešením by pro ně byla pomoc ze strany firem, u kterých by si poté vynaložené náklady takzvaně odpracovali. TRUCKJOBS.CZ nabízí možnost, jak takové uchazeče nalézt a jak svou firmu na Truckjobsu označit, aby Vás tito zájemci našli a mohli Vás kontaktovat.

Jak a kde označíte svou firmu, aby o Vás zájemci věděli?

  • Přihlaste se (pokud jste registrovaní) na portál Truckjobs.cz a ve svém firemním profilu zaškrtněte políčko: "Nabízíme zajištění řidičského průkazu zdarma". Políčko slouží i pro profesní průkazy a možnosti si domluvíte individuálně s uchazečem. Vaše firma se ihned zobrazí a zvýrazní na mapě Adresáře firem, kde Vás mohou uchazeči snadno nalézt a jednoduše kontaktovat.
  • Poznámka: k zobrazení firemního profilu je nutné mít aktivní zápis v adresáři firem (990 Kč na 1 rok). Aktivovat lze zde.

Sami si můžete na TRUCKJOBSU nalézt uchazeče, kteří mají zájem o zajištění řidičáku nebo profesáku. Jak na to?

  • Uchazeči si ve svém profilu na Truckjobsu mohou označit, zda mají zájem o zajištění řidičského nebo profesního průkazu ze strany firmy. V databázi uchazečů (v sekci pro firmy) si můžete vyfiltrovat tyto uchazeče a sami je oslovit.

Důležité! Co znamenají barvy, které označují dopravní firmy na mapě Adresáře? (Jak vás řidiči vidí).

Šedá: Firma nemá vyplněný profil a v adresáři je uveden jen její název.
Oranžová: Firma má vyplněný profil. Řidiči mohou zjistit čím se zabývá, kde sídlí, zjistit potřebné kontakty a případné nabídky práce.
Žlutá: Firma má vyplněný profil a nabízí uchazečům zajištění řidičských nebo profesních průkazů.
Truck.