Truckjobs umí tři sta z místa

Přestože hledání řidičů je v současnosti noční můrou asi všech evropských autodopravců, nám se situaci podařilo obrátit a řidiči budou hledat vás. Díky adresáři dopravních firem na Truckjobsu přilákáte každý měsíc pozornost více než 300 řidičů. Čtyři jednoduché kroky stačí k tomu, aby si k vám řidiči našli sami cestu.
  1. Mapa. Ukažte řidičům, kde jste. Umístěte vaší firmu na aktivní mapu adresáře a dejte jim možnost vás snadno najít a kontaktovat.

  2. Informace. Poskytněte řidičům informace o vaší firmě, vašich přepravách nebo o tom, jaké řidiče zaměstnáváte a čeho jste dosáhli.

  3. Kontakty. Do firemního profilu napište váš email, telefonní číslo a odkaz na webové stránky.

  4. Vaše nabídky práce. Ukažte, jaké řidiče hledáte. Pokud na Truckjobsu inzerujete, zobrazí se pod vaším profilem také vaše pracovní inzeráty, které si může návštěvník ihned přečíst.

Vyhledávání dopravních firem v adresáři se pro řidiče stalo velmi oblíbeným způsobem, jak zjistit hlavní informace o firmách.
Pro dopravce adresář představuje jednoduchý a levný nástroj, jak být v průběhu celého roku mezi řidiči vidět a poskytovat o sobě informace.
Firmy, které mají zakoupen zápis v adresáři, navíc získávají slevu na inzerci volných pracovních míst a inzerují tak na Truckjobsu levněji.

Představte řidičům i vaší firmu - informace a objednávka ZDE