Výkonnostní náborové kampaně. Objevte nový rozměr HR marketingu.

Správně zacílená výkonnostní náborová kampaň dokáže firmě přinést množství kvalitních řidičů. Je vhodná zejména při náboru většího počtu uchazečů. Využijte možnosti Truckjobsu na maximum.

Výkonnostní náborové kampaně realizujeme prostřednictvím reklamy a propagace pracovní nabídky na sociálních sítích. Prostřednictvím cílení dokážeme rychle a efektivně oslovit velké množství řidičů, kteří aktuálně hledají novou práci nebo teprve o změně zaměstnání uvažují. Během kampaně dochází ke sběru a předvýběru uchazečů a dopravce tak získává seznam řidičů, kteří mají zájem o konkrétní pracovní nabídku a splňují zadané kvalifikační předpoklady.

Proč byste měli uvažovat o náborové kampani na Truckjobsu?

 

V čem spočívá největší výhoda výkonnostních kampaní

 • RYCHLOST: Správně vytvořenou a definovanou kampaní dokážeme rychle oslovit velké množství řidičů
 • ZACÍLENÍ: Kampaně dokážeme zacílit na vybrané typy uchazečů nebo regiony
 • PŘEDVÝBĚR: Již v průběhu kampaně probíhá automatická selekce uchazečů, kteří splňují zadaná kritéria
 • JEDNODUCHOST: Výsledkem kampaně je seznam řidičů, kteří mají o nabízenou práci skutečný zájem

 

Hodí se kampaně i pro Vaší firmu?

 • Mnoho náborů se dá efektivně řešit formou inzerce pracovních míst a jejich propagací a zacílením na Truckjobsu. Pokud ovšem řešíte nábor většího počtu řidičů, jsou pro Vás kampaně vhodným řešením.

Nebude pro Vás příprava kampaně příliš náročná?

 • Naopak. Jistě Vás požádáme o schůzku, během které zjistíme Vaše potřeby, navrhneme řešení a domluvíme společný postup a časový plán. Poté je ale veškerá práce na nás. Vytvoříme a spustíme Vaší náborovou kampaň a zajistíme sběr řidičů, kteří u Vás budou chtít pracovat.

V čem se náborová kampaň liší od standardní pracovní inzerce?

 • Inzercí primárně oslovujeme měnší počet uchazečů, kteří cíleně hledají zaměstnání, a to zejména v prostředí, které je k náboru určené. Oslovení uchazeči kontaktují firmu napřímo.
 • Výkonnostní kampaně oslovují uchazeče, kteří novou práci hledají, ale i ty, kteří teprve o změně svého zaměstnání uvažují. K oslovení dochází prostřednictvím reklamy a propagace pracovní nabídky na místech, která volíme prostřednictvím zacílení. Uchazeči reagují prostřednictvím předpřipravených formulářů, automaticky probíhá předvýběr a klient získává seznamy nejvhodnějších uchazečů.

Jaké můžeme očekávat výsledky?

 • Výkonnostní náborové kampaně jsou v současné době jedním z nejefektivnějších nástrojů pro získávání nových řidičů.
 • Před vytvořením a spuštěním každé kampaně je nutné provést detailní analýzu nabízeného pracovního místa a časového i regionálního rámce.
 • Dobře nastavená náborová kampaň dokáře firmě přinést desítky vhodných uchazečů na vybranou pracovní pozici.

Máte zájem o bližší informace?

 • Zavolejte nám na číslo: 731 13 13 43 nebo nám napište na: tomasb@cesmad.com

TRUCKJOBS.CZ prezentace

Pro přiblížení způsobu realizace kampaně a jejích výsledků uvádíme příklad výkonnostní náborové kampaně realizované v lednu roku 2023 pro českou dopravní společnost.

 

 

Truck.