Profesionální řidiče najdete na Truckjobsu

Využijte služby největšího specializovaného portálu pro řidiče a dopravní firmy.

Reference

Aneta Javůrková, Back office
EOP & HOKA s.r.o.

Naše spolupráce s Truckjobs trvá pouze pár měsíců, ale efektivita je více než znatelná. Bezvadně cílená inzerce i reklama společnosti. Nejvíce účinný je jejich propojení se sociálními sítěmi. Osobně si velice vážím individuálního přístupu, vstřícnosti a praktických rad, stále dobře naladěného, pana Tomáše Bicery. Jen tak dál. Děkujeme.

Lukáš Pešta, náborář
LECHNER CZ, s.r.o.

Naše firma Lechner CZ s.r.o. využívá portál Truckjobs již několik let a poskytuje nám dobrou úroveň prezentace naší firmy a pracovních nabídek u nás a tím pozitivně podporuje nábor nových zaměstnanců. Velmi pozitivně hodnotíme funkci propojení se sociálními médii, která umí ještě více zacílit na požadovanou skupinu řidičů.

František Kynzl, Disponent dopravy
Log-X CZ, s.r.o.

Za naší společnost Log-X CZ bychom chtěli poděkovat TRUCKJOBS za skvělou spolupráci. Díky inzerátům jsme získali 4 kvalitní řidiče, kteří u nás spokojeně pracují již druhým rokem. Dále díky možnosti inzerovat nábor dopravců na vytěžování se náš smluvní vozový park rozrostl o několik skvěle fungujících partnerů. V historii jsme vyzkoušeli několik cest jak inzerovat, ale TRUCKJOBS je pro nás a naše potřeby nejefektivnější s přesným zaměřením na cílovou skupinu.

Karel Chýle, manažer provozu
Autodoprava Hod s.r.o.

Portál Truckjobs.cz od Institutu silniční dopravy Česmad Bohemia využíváme pravidelně již několik let zejména v oblasti nabídky práce pro řidiče. Z našich 30 řidičů jich je v současné době zaměstnáno pět, kteří získali informace o naší společnosti prostřednictvím Truckjobu a po přijímacím pohovoru se stali našimi plnohodnotnými zaměstnanci. Bohužel trh práce v oboru řidič trpí v posledních letech nejen nedostatkem pracovníků, ale také obrovskou fluktuací řidičů, z nichž jsou někteří ochotni neustále měnit zaměstnavatele ať už s vidinou vyšší odměny, což je pochopitelné, nebo i s představou menších pracovních a časových nároků na vykonanou práci.
Portál Truckjobs je významným hráčem na trhu práce ve specifickém oboru dopravy a významným partnerem pro dopravce i řidiče. Díky za dobře odváděnou práci.

Milan Čmiko, jednatel
CM TRANSPORT TACHOV s.r.o.

Inzertní portál Truckjobs využíváme asi čtyři roky v posledních třech letech více intenzivněji. Vzhledem k tomu, že potřebujeme řidiče na různých místech v ČR, je pro nás tento portál výhodou, kdy zadáváme inzerát na jednom místě elektronicky. Je to mnohem jednodušší než přes místně příslušné Úřady práce. Další výhodou tohoto portálu je opravdu to, že si velké množství řidičů na portál Truckjobs zvyklo a ty nabídky čtou a reagují na ně. Naše společnost doplňuje stav řidičů téměř výhradně přes tento portál a daří se nám to. Výhodou je i to, že portál hlídá i nepodložené a vulgární výpady některých řidičů vůči inzerentovi na sociálních sítích a stále své služby rozšiřuje a vylepšuje. Se službami tohoto portálu jsme velice spokojení a doufáme, že se nám bude dařit i nadále získávat tímto způsobem nové řidiče.

Oldřich Grill, prokurista společnosti
LAGARDE SPEDITION spol. s r.o.

S portálem Truckjobs spolupracujeme již od roku 2017. Pro nás jako dopravce představuje portál ucelený nástroj pro získání prvotního kontaktu s potencionálními novými řidiči. Kontakt navíc můžeme získávat i z naší strany, vyhledáváním v databázi aktivních životopisů. Truckjobs zavádí během roku vždy řadu novinek, které aktivně využíváme. Zatím je pro nás jediným portálem, který spolupracuje i se sociálními sítěmi v oblasti silniční dopravy. Za nás výborný nástroj s velkým potenciálem pro získávání nových zaměstnanců v této branži i v budoucnu.

Kateřina Nazarová, HR Manager
MOSOLF Automobillogistik s.r.o.

S Truckjobs spolupracujeme již řadu let, neboť se specializuje výhradně na propojení dopravců s řidiči, což je přesně to, co potřebujeme. Se službami jsme maximálně spokojeni. Přestože na trhu existuje celá řada pracovních portálů, Truckjobs vyniká především svým osobním přístupem a kvalitní komunikací. S panem Bicerou, ředitelem Truckjobsu, jsme v pravidelném kontaktu jak osobně, tak i po telefonu či přes e-mail. V přiměřené míře se zajímá, jak se nám daří obsadit volné pracovní pozice v naší společnosti a přichází s přínosnými podněty pro upoutání pozornosti řidičů, kteří jsou, jak víme, nedostatkovým zbožím napříč odvětvími. Iniciativně vymýšlí nové a nové způsoby i podoby inzerce. Spolupráci s Truckjobs hodnotím velice kladně a mohu ji vřele doporučit.

Truckjobs.cz v číslech

3078 Registrovaných řidičů
1062 Řidičů hledá aktuálně práci
54 Aktivních inzerátů a nabídek práce
101 Aktivních firem hledajících řidiče
Z tisku

Přetřásá se: zrušení víkendových jízd kamionů v ČR.

Návrh představený poslancem Stanislavem Blahou (ODS) chce citelně oslabit zákaz jízd kamionů, který dnes platí o nedělích, státních svátcích a během letních prázdnin také v průběhu pátku a soboty. Podle pozměňovacího návrhu by na silnici mohli nově i ti řidiči kamionů, kteří v době zákazu potřebují dovézt zboží do cíle na území Česka, případně se chtějí vrátit s prázdným návěsem do svého domova v jiné zemi.

Zobrazit více
Z tisku

Výsledky průzkumu: Nedostatek řidičů v ČR a v EU. 1. část.

Nedostatek řidičů je jedním z nejpalčivějších problémů, kterým odvětví dopravy čelí. Celoevropský průzkum provedený Mezinárodní unií silniční dopravy (IRU) na začátku roku 2023 přinesl nejen zajímavá statistická data, ale také informaci, jak nedostatek řidičů dopadá na samotné dopravní firmy.

Zobrazit více
Z tisku

Zvýrazněte svůj inzerát a získejte jeho placenou propagaci mezi řidiči.

Úspěšné inzeráty musí být mezi řidiči vidět. Proto je můžete na Truckjobsu zvýraznit, aby byly více na očích. Ke zvýraznění vám nově zdarma přidáme kredit na propagaci inzerátu na sociálních sítích.

Zobrazit více
Z tisku

Tisková zpráva: Návštěvnost Truckjobsu se oproti loňskému roku zdvojnásobila.

K naší velké radosti navštívilo portál Truckjobs.cz v I čtvrtletí 2023 dvakrát více řidičů než ve stejném období loňského roku. Konkrétně to znamená, že Truckjobs.cz zaznamenal měsíčně v průměru 18 619 návštěv. Zdvojnásobila se také doba, kterou návštěvníci na Truckjobsu stráví, což je důkazem, že se o obsah portálu zajímají, hledají nové nabídky práci nebo zajímavé informace.

Zobrazit více
Uchazečů()

Registrovaní řidiči

Řidiči Ostatní uchazeči Všechny údaje jsou aktuální, uchazeči je pravidelně potvrzují.
Výběr krajů
Řidičské oprávnění
ADR
Druh dopravy
Druh dopravy
Zájemci o řidičské oprávnění
Hledá práci
Kraje:
Je nám líto, pro zadané parametry nemáme v tuto chvíli nabídku.
Zkuste to prosím znovu za pár dní.
Výběr krajů
Jazková znalost
Hledá práci
Kraje:
Je nám líto, pro zadané parametry nemáme v tuto chvíli nabídku.
Zkuste to prosím znovu za pár dní.
Jméno
Číslo
Doprava
PPZR
Psych. vyšetření
Chce řidičák
Praxe
C
C+E
D
D+E
Karta DT
Hledá práci
Jiří L.
5951
VKD
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dušan K.
5520
VKD
 
 
 
10
10
6
6
 
 
Jan H.
5548
MKD
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Martin Ž.
5726
VKD
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Martin V.
5950
MKD
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pavel P.
5644
MKD
 
 
 
 
7
 
 
 
 
Marek M.
3893
MKD
 
 
 
2
15
 
 
 
 
Michael K.
5942
VKD
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tomáš P.
5948
VKD
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Miroslav T.
5947
VKD
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jakub K.
5586
VKD
 
 
 
8
 
 
 
 
 
David V.
5946
VAD
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Michal S.
4747
MKD
 
 
 
1
1
 
 
 
 
Martin K.
5927
VKD
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tomáš K.
4878
MKD
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Michal P.
5944
VKD
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Stanislav M.
5943
VKD
 
 
 
1
 
 
 
 
 
Pavel B.
3864
MKD
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jaroslav S.
4342
VKD
 
 
 
 
8
 
 
 
 
Tomas B.
5935
MKD
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zobrazit další (+20)
Jméno
Číslo
Požadovaná pozice
Úvazek
Jazykové znalosti
angličtina
němčina
ruština
Hledá práci
Tomáš H.
5744
dispečer,spediter
Práce na plný úvazek
 
 
 
 
Libor Z.
5638
Sales manager/deklarace
Práce na plný úvazek
 
 
 
 
Jiří Š.
5593
Solo
Práce na částečný úvazek
 
 
 
 
Natalie B.
5424
dispecer
Práce na plný úvazek
 
 
 
 
Lexi H.
5347
MAnager
Práce na částečný úvazek
 
 
 
 
Oleksndr C.
5268
Řidič MKD
Práce na plný úvazek
 
 
 
 
Lenka V.
5259
Řidička CE
Práce na plný úvazek
 
 
 
 
Adam F.
5202
Dispečer
Práce na částečný úvazek
 
 
 
 
Josef P.
4933
C, C+E
Práce na plný úvazek
 
 
 
 
Stanislav V.
3907
Ridic
Nezadáno
 
 
 
 
Oldřich H.
4769
Manažer
Práce na plný úvazek
 
 
 
 
Jakub G.
4793
Servisní oddělení, dispečer atd...
Práce na plný úvazek
 
 
 
 
Pavlína T.
4715
manager, dispečer
Nezadáno
 
 
 
 
Martin Š.
4388
řidič
Práce na částečný úvazek
 
 
 
 
Jirka H.
4368
5idič
Práce na plný úvazek
 
 
 
 
Jan K.
4265
Řidič
Práce na částečný úvazek
 
 
 
 
Robert P.
4200
Špeditér
Nezadáno
 
 
 
 
Ondřej K.
4051
n/a
Práce na plný úvazek
 
 
 
 
daniel P.
4020
řidič
Práce na plný úvazek
 
 
 
 
Bohumil N.
3029
řidič c+e
Práce na plný úvazek
 
 
 
 
Zobrazit další (+20)
Uchazečů(9)

Mezinárodní řidiči

V níže uvedeném přehledu najdete řidiče, na které cílíme zahraniční kampaně. Tito řidiči většinou v ČR zatím nejezdí a projevili o práci v ČR zájem. Všechny registrace jsou aktuální, aktivované méně než před 1 měsícem.

Pokud jste přihlášeni na Truckjobsu (jako firma), máte možnost z detailu karty řidiče požádat o zaslání kontaktních údajů. Vybraný řidič je poté pro vás zarezervován pro další jednání. Zaslání kontaktních údajů na uchazeče je zpoplatněno, viz ceník služeb.

Je nám líto, pro zadané parametry nemáme v tuto chvíli nabídku.
Zkuste to prosím znovu za pár dní.

Pracujte s truckjobs.cz pravidelně,
nejen v momentě, kdy nemáte práci.
Vyplatí se to!

Přihlásit se
Přihlásit přes Facebook
Zajímá nás
Váš názor!
Vyplnit dotazník